EuroNeuro
.........................................
Warszawa.
Telefon: (+48) 600-601-901antywirus

Odwirusowywanie i Firewall-e i Antywirusy

Usługa ta polega na zdiagnozowaniu, wykryciu i zniszczeniu wszelkiego typu wirusów komputerowych, robaków i innego złośliwego oprogramowania niszczącego Państwa dane oraz zabezpieczenie komputera przed ponownymi atakami tego typu programów. Standardowo do tej usługi dodajemy instalację najnowszej wersji darmowego aczkolwiek licencjonowanego programu antywirusowego.

 

Czasami zdaża się, że po ataku wirusa nie da się przywrócić komputera do stanu poprzedniego i wtedy trzeba dokonać reinstalacji lub naprawy systemu operacyjnego i innych używanych przez Państwa programów. W najgorszym wypadku konieczne może być całkowite sformatowanie dysku HDD (usunięcie wszystkich danych) i ponowne zainstalowanie systemu i pozostałych programów.

 

W przypadku takiego całkowitego zniszczenia systemu nie obciążymy Państwa kosztami poszczególnych usług ( odwirusowywanie, reinstalacja systemu , optymalizacja pracy) tylko mogą Państwo wynegocjować optymalną cenę za cały pakiet usług związany z przywróceniem komputera do sprawności co bardzo istotnie zmniejszy cenę całego zlecenia.

 

Instalujemy profesjonalne oprogramowanie antywirusowe oraz pakiety typu "Internet Security"- antywirus wraz z zaporą ( Firewall ) czołowych firm światowych z licencją na 1 rok.